Ремонт обладнання

        

           Навіть найякісніше обладнання, не зважаючи на якісний догляд та правильну експлуатацію, все ж доводиться ремонтувати. Ремонт може бути аварійний- якщо поломка сталася в процесі роботи і плановий і капітальний- коли обладнання виконує свої функції, але його технічні та експлуатаційні параметри (точність, продуктивність, енергоспоживання, плавність роботи і т.п) погіршились.

          Щоб уникнути аварійного ремонту і максимально віддалити момент виконання капітального, потрібно приділяти належну увагу обслуговуванню та вчасно проводити плановий ремонт.

Така схема – найбільш оптимальна, оскільки дає змогу максимально продовжити безперебійну роботу обладнання з мінімальними витратами. Адже, аварійна поломка і простої можуть коштувати надто дорого.

             Ми пропонуємо комплексне вирішення цього питання:

Аварійний ремонт + надання докладних рекомендацій для подальшого уникнення подібних нештатних ситуацій. У випадку укладання договору на регулярне обслуговування, буде створений запас частовживаних запчастин для оперативної заміни.

Плановий ремонт: одноразово- за зверненням замовника. У випадку укладання договору на регулярне обслуговування- згідно попередньо складеного графіку.

Капітальний ремонт: з попереднім проведенням оцінки технічного стану, дефектовки та визначення орієнтовної вартості такого ремонту та його доцільності.

Ремонтуємо електрику, механіку, гідравліку та пневматику.

Підбір, пошук та доставка запчастин та витратних матеріалів.
Copyright LV-PROST © 2021. All Rights Reserved.