LED освітлення


     На сьогоднішній день найекономнішим освітленням є LED лампи та світильники. Їх світловіддача сягає 95% від спожитої потужності (звичайна лампа розжарювання перетворює на світло лише 5% від спожитої потужності, решту виділяється у вигляді тепла).

     Час роботи LED ламп – до 56000 годин. При цьому вони випускаються з різними колірними темературами: "холодне", "тепле" та нейтральне світло. Деякі світильники мають можливість змінювати колірну температуру за допомогою пульта керування.

     Все це робить LED освітлення максимально вигідним для застосування в різних сферах. Що стосується виробництва, то така характеристика як відсутність стробоскопічного ефекту гарно підходить для застосування їх в приміщеннях, де є обладнання з обертовими частинами.

     Зважаючи на такі особливості LED світильників, щоб досягти найкращого результату від їх використання, потрібно правильно підібрати тип, потужність та колірну темературу в залежності від розмірів і призначення приміщення, висоти встановлення світильника, норм освітленості.

             Ми пропонуємо:

Комп"ютерний розрахунок освітленості приміщень для LED освітлення.

Підбір світильників згідно розрахунку освітленості.

Розрахунок окупності LED освітлення.

Постачання та монтаж LED світильників.

Автоматика для керування LED освітленням.

                                                                                Copyright LV-PROST © 2021. All Rights Reserved.