Ремонт і обслуговування - Послуги для бізнесу

Перейти до контакту
Обладнання
Ремонт і обслуговування обладнання.

 
  Будь-яке обладнання має здатність виходити з ладу, отже, час від часу його потрібно ремонтувати. А щоб такі випадки траплялися якомога рідше, потрібне регулярне обслуговування. В такому випадку можна гарантувати його довгу безперебійну роботу, мінімум простоїв, довгий строк служби та низькі витрати на ремонт.
 
  Для цього пропонуємо такі послуги:

 
        Складання графіків обслуговування та профілактичного ремонту для кожної одиниці обладнаня та проведення робіт згідно цих графіків. Такі роботи включають в себе регулювання робочих параметрів, зазорів і т.п. для приведення їх  у відповідність до норми, перевірка вузлів на наявність зношених деталей і при необхідності- заміна таких деталей, заміна технічних рідин, змазок, фільтрів.
 
        Аварійний ремонт за викликом. Проводиться у випадку поломки обладнання в процесі роботи оперативним усуненням несправності (при потребі- із заміною запчастин).
 
        Забезпечення запчастинами, виготовлення зламаних деталей по взірцю.
 
        Створення запасу частозамінюваних запчастин для оперативної заміни. При бажанні замовника створюємо запас запчастин, що найчастіше виходять з ладу і потрібні при аварійному ремонті. При цьому не втрачається час на пошук,  покупку та доставку запчастини.
 
        Ведення паспортів для кожної одиниці обладнання, обліку робіт по його ослуговуванню та ремонту. В паспорті фіксуються всі ремонти з описом проведених робіт, переліком замінених деталей в хронологічному порядку. Це дає змогу    бачити повну картину проведення ремонтів та обслуговування та вести статистику для підвищення якості таких робіт в подальшому та аналізувати витрати на ремонти (як матеріальні, так і часові).
© ЛВ-ПРОСТ
Назад до змісту | Назад до головного меню